Nasze zasady

INVESTOOR to więcej niż platforma crowdsourcingowa. INVESTOOR jest łącznikiem między przedsiębiorcami i inwestorami, pomagając im w osiągnięciu celu.
INVESTOOR to ludzie, a ludzie są najważniejsi Szczególny nacisk kładziemy na osobisty kontakt i bliskość regionalną – niezależnie od tego, czy dotyczy to przedsiębiorców, naszych inwestorów, naszych partnerów czy oczywiście naszego zespołu.

Bliskość regionalna oraz inwestycje poza granicami INVESTOOR to platforma na której, znajdziesz emisje polskich firm jak również innych emisariuszy z całej UE, dzięki temu polscy przedsiębiorcy mają możliowość pozyskania finansowania od zagranicznych inwestorów a jako inwestorzy mają możliwość zaangażować się w zagraniczne projekty w całej Unii Europejskiej. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem naszej sieci. Jednak bliskość jest dla nas bardzo ważna. Z tego powodu inwestorzy mają możliwość inwestowania w projekty w swoim regionie. Z jednej strony wspierają lokalną gospodarkę, a z drugiej mają możliwość bycia blisko firmy i bycia częścią jej rozwoju i sukcesu.

Ekspertyzy, zespół i doświadczenie Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę i kompetentne doradztwo, aby osiągnąć jak najlepszy fundament dla sukcesu ich biznesu. W tej sytuacji zarówno nasza rozległa sieć partnerska, jak i społeczność odgrywają ważną rolę. Dla nas pomysły są punktem wyjścia. Ale to ludzie i ich zaangażowanie zmieniają wizje w rzeczywistość!

Nasza MISJA

Łączymy przedsiębiorców i inwestorów i wspólnie tworzymy podstawę dla obiecujących pomysłów biznesowych. Wierzymy, że przyszłość leży w rękach młodych i innowacyjnych przedsiębiorców.

Dlatego naszym celem było wsparcie tych przedsiębiorców, położyć fundamenty na realizację ich marzeń. crowdfunding INVESTOOR crowdinvesting