Jak to DZIAŁA

INVESTOOR wspiera swoich emitentów
Crowdfunding czyli finansowanie społecznościowe pozwala ambitnym przedsiębiorcom (takim jak Ty!) Uzyskać dostęp do kapitału własnego lub quasi-equity na jasnych i stałych warunkach. Tak więc, dzięki platformie INVESTOOR, możesz pokazać szerokiej grupie swój projekt aby wykorzystać możliwości rozwoju i / lub stworzyć efekt dźwigni z innymi podmiotami finansującymi..

Skorzystaj z wiedzy i wsparcia zespołu INVESTOOR, szybko zbieraj fundusze i wykorzystaj rozległą sieć indywidualnych inwestorów, aby stworzyć lojalną i zaangażowaną społeczność ambasadorów.
  Podniesienie kapitału zakładowego a może inna forma pozyskania kapitału ?
  INVESTOOR jest partnerem w zakresie doradztwa w finansowaniu, rozwoju i ekspansji dla projektów o ponadprzecietnym potencjale.

  Społeczność INVESTOOR w tym fundusze PE/VC finansują innowacyjne, ambitne i odważne projekty. Dzięki nam zyskasz widoczność wśród potencjalnych inwestorów, ambasadorów i dziennikarzy oraz zdigitalizujesz zarządzanie relacjami akcjonariuszy.

  Zespół INVESTOOR wspiera również dojrzałe firmy, MŚP, spółdzielnie, akceleratory, które poszukują wsparcia w pozyskaniu kapitału poprzez crowdfunding udziałowy.

  Z INVESTOOR monitoruj i administruj swoją emisją crowdfundingową na bieżąco.

  Platforma INVESTOOR pozwala na przygotowanie, uruchomienie i śledzenie kampanii crowdfundingowej w 100% zdalny sposób. Dzięki narzędziom udostępnionym przez INVESTOOR, zdobywasz przewagę konkurencyjną w komunikacji z potencjalnymi akcjonariuszami.

  Wśród wielu funkcji oferowanych przez INVESTOOR, inwestorzy szczególnie cenią sobie „opcje NA ŻYWO”, dzięki której mogą rozmawiać bezpośrednio z Tobą, gdziekolwiek się znajdują. Pomagamy przygotować tę wymianę wiedzy i informacji, a następnie rozpowszechniamy ją w społeczności, aby zwiększyć Twój zasięg.

  Niezależnie od tego, czy będzie to trwało kilka minut, czy kilka miesięcy, INVESTOOR oferuje szereg narzędzi potrzebnych do wsparcia emisji emitenta. Wieloletnie doświadczenie w sektorze Private Equity oraz specjalistyczna wiedzą na temat nowych technologii potwierdza, że INVESTOOR jest najlepszą platformą do informacji o swojej emisji.

  Skorzystaj z mądrości i unikalnych kompetencji swojej społeczności. Zaangażuj ich w swój projekt.

  Podobnie jak w sieciach społecznościowych, INVESTOOR pozwala publikować wiadomości – publiczne lub nie – inwestorom, którzy za Tobą podążają. Są one przekazywane przez e-mail, raz w tygodniu i na platformie w czasie rzeczywistym.

  Emisja akcji to również doskonały sposób weryfikacji swojego biznesu w tym modelu biznesowego oraz zaangażowania społeczności, często indywidualni inwestorzy posiadają unikalne kompetencje które pozwolą zyskać przewagę nad konkurencją a ich wsparcie jest nieocenione.

  Zespół INVESTOOR może pomóc w organizacji wydarzeń (roadshows, afterworks, event itp.), Aby spotkać się z inwestorami zainteresowanymi Twoim projektem. Bo choć wirtualne inwestowanie jest wygodne i nowoczesne nic nie nie jest w stanie zastąpić realnych relacji międzyludzkich.